עורך דין ליאור פלוטניק

עורך דין ליאור פלוטניק הינו עורך דין מוסמך אשר הוסמך לאחר התמחות במשרד בוטיק נחשב בתחום הביטוח.

לאחר הסמכתו עבד ליאור פלוטניק כעורך דין שכיר באחד מהמשרדים המובילים בישראל בתחום הביטוח והנזיקין המייצג תובעים בלבד.

במסגרת עבודתו עורך דין ליאור פלוטניק טיפל בתיקי נזקי רכוש וגוף מורכבים ביותר:

תיקים שנטען בהם כי המבוטח רימה את חברת הביטוח בהצטרפותו לביטוח, תיקים שבהם נטען כי המבוטח מסר מידע כוזב אודות מקרה הביטוח, ושלל דחיות שונות ומגוונות של חברות הביטוח השונות.

בנוסף לכך, עורך דין ליאור פלוטניק ייצג והופיע בפני הוועדות הרפואיות השונות במסגרת הביטוח הלאומי על ענפיו השונים: נפגעי עבודה, נכות כללית, ילד נכה ועוד, וכן בפני ועדות קרנות הפנסיה במסגרת תביעה לפנסיית נכות.

כמו כן, לעורך דין ליאור פלוטניק ניסיון רב בתביעות כנגד גורמים מזיקים שונים כגון: רשויות מקומיות, מעסיקים, קבלנים, רשות כיבוי אש, משטרת ישראל ועוד.

לעורך דין ליאור פלוטניק ניסיון גם בתחום ייצוג בעלי רכבים בגין נזק שנגרם על ידי רכב או גורם אחר וזאת מבלי להפעיל את פוליסת הביטוח המקיף או לתבוע את הגורם המזיק לאחר הפעלת פוליסת המקיף בגין תשלום השתתפות עצמית, הפסד הנחת היעדר תביעות וכיוצא באלה.

-באוגוסט 2020 פתח עורך דין ליאור פלוטניק את משרדו במגדל עיר ימים בנתניה וחרת על דגלו שירות מקצועי ומסור ללקוחותיו, וזאת בהתחשב בכך שנפגעי הגוף והרכוש בפנייתם לעורך הדין, מצויים בתחושות קשות וזקוקים לכתף תומכת ולאיש מקצוע שידע כיצד לנהוג כדי למצות את מלוא זכויותיהם המשפטיות בגופים השונים – חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי, קרנות הפנסיה וכן מזיקים חסרי ביטוח.

עורך דין ליאור פלוטניק מייצג אך ורק את ציבור המבוטחים והנפגעים ולא את חברות הביטוח, כך שהלקוחות יכולים להרגיש בטוחים כי הם נמצאים בידיים מקצועיות ומסורות. 

כל הסיבות לבחור בעו”ד ליאור פלוטניק

no-money

פגישת ייעוץ ללא עלות

lawyer

ניסיון רב בייצוג נפגעים

24-hours (5)

זמינות 24/7

success

שכר טרחה מבוסס
על הצלחה בלבד

teamwork (1)

נאמנות מלאה ללקוח
וללקוח בלבד

badge

הצלחות מוכחות

no-money

פגישת ייעוץ ללא עלות

lawyer

ניסיון רב בייצוג נפגעים

24-hours (5)

זמינות 24/7

success

שכר טרחה מבוסס
על הצלחה בלבד

teamwork (1)

נאמנות מלאה ללקוח
וללקוח בלבד

badge

הצלחות מוכחות