עורך דין ליאור פלוטניק

עורך דין ליאור פלוטניק הינו עורך דין מוסמך אשר הוסמך לאחר התמחות במשרד בוטיק נחשב בתחום הביטוח.

לאחר הסמכתו עבד ליאור פלוטניק כעורך דין שכיר באחד מהמשרדים המובילים בישראל בתחום הביטוח והנזיקין המייצג תובעים בלבד.

במסגרת עבודתו עורך דין ליאור פלוטניק טיפל בתיקי נזקי רכוש וגוף מורכבים ביותר:

תיקים שנטען בהם כי המבוטח רימה את חברת הביטוח בהצטרפותו לביטוח, תיקים שבהם נטען כי המבוטח מסר מידע כוזב אודות מקרה הביטוח, ושלל דחיות שונות ומגוונות של חברות הביטוח השונות.

בנוסף לכך, עורך דין ליאור פלוטניק ייצג והופיע בפני הוועדות הרפואיות השונות במסגרת הביטוח הלאומי על ענפיו השונים: נפגעי עבודה, נכות כללית, ילד נכה ועוד, וכן בפני ועדות קרנות הפנסיה במסגרת תביעה לפנסיית נכות.

כמו כן, לעורך דין ליאור פלוטניק ניסיון רב בתביעות כנגד גורמים מזיקים שונים כגון: רשויות מקומיות, מעסיקים, קבלנים, רשות כיבוי אש, משטרת ישראל ועוד.

 

לעורך דין ליאור פלוטניק ניסיון גם בתחום ייצוג בעלי רכבים בגין נזק שנגרם על ידי רכב או גורם אחר וזאת מבלי להפעיל את פוליסת הביטוח המקיף או לתבוע את הגורם המזיק לאחר הפעלת פוליסת המקיף בגין תשלום השתתפות עצמית, הפסד הנחת היעדר תביעות וכיוצא באלה.

-באוגוסט 2020 פתח עורך דין ליאור פלוטניק את משרדו במגדל עיר ימים בנתניה וחרת על דגלו שירות מקצועי ומסור ללקוחותיו, וזאת בהתחשב בכך שנפגעי הגוף והרכוש בפנייתם לעורך הדין, מצויים בתחושות קשות וזקוקים לכתף תומכת ולאיש מקצוע שידע כיצד לנהוג כדי למצות את מלוא זכויותיהם המשפטיות בגופים השונים – חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי, קרנות הפנסיה וכן מזיקים חסרי ביטוח.

עורך דין ליאור פלוטניק מייצג אך ורק את ציבור המבוטחים והנפגעים ולא את חברות הביטוח, כך שהלקוחות יכולים להרגיש בטוחים כי הם נמצאים בידיים מקצועיות ומסורות. 

נגן וידאו
AMEEN KABAHA
AMEEN KABAHA
2023-02-19
ממליץ מאוד , אני רוצה להודות לעורך דין ליאור על העזרה , המקצועיות , היחס האישי הנפלא , שיתוף פעולה זה לא מובן מאילו , מודה לך על כל עזרה . דר׳ כבהה אמין .
אביב עזרא
אביב עזרא
2023-02-01
עורך דין ליאור פלוטניק ליווה אותי בתביעה מול משרד הבטחון כשנה וחצי ואני רוצה להמליץ עליו שהוא מקצוען ברמה הכי טובה שיש ! אמין תמיד זמין אפשר לדבר איתו על הכל והוא פשוט יודע תעבודה . תודה רבה ליאור 🙏
Avishai Atzmony
Avishai Atzmony
2023-01-15
I was very impressed by Lior’s realistic opinion of how the lawsuit would end up. He never made any false promises and gave great service.
Tal Kordevani
Tal Kordevani
2022-09-28
הגעתי לעו״ד ליאור פלוטניק אחרי תאונה שעברתי, לאורך התהליך הוא דאג לשקף לי בהגינות את המשמעויות של ההחלטות שקיבל. הוא זמין, מקצועי ותמיד פה לכל שאלה. מעבר לכך הכל נעשה בגובה העיניים ובהרגשה שיש על מי לסמוך!
Liat Shani
Liat Shani
2022-08-23
ליאור ליווה אותי מתחילת התהליך לקביעת אחוז נכות עקב פגיעה במיתרי הקול כמורה במערכת החינוך. תמיד זמין, תומך, קשוב, עוזר בכל מה שצריך וסבלני. האמין בי ובסיכוי שיכירו בנכות ממסגרת העבודה, ובנוסף ידע לדרוש פיצוי עקב ירידה ביכולת ההשתכרות שלי מאז הפגיעה ועד היום. ממליצה בחום.
ניקול בלאיש
ניקול בלאיש
2022-08-11
שירות אדיב מרוצה מאוד
אורן סטמקר
אורן סטמקר
2022-03-29
רציתי להודות לך על על כל העזרה והתמיכה לאורך כל הדרך על אף הסיכויים ה-כל כך קלושים שהיו לי מעולם לא הפסקת לעזור ולהראות שהכל אפשרי ! ממליץ בחום לכל מי שחושש/מתלבט כי ליאור באמת מספר 1 !
Eran Avrahami (UI UX Product Designer)
Eran Avrahami (UI UX Product Designer)
2020-11-23
עו"ד ליאור עזר לי עם קבלת כסף שחברת הביטוח לא הסכימה לשלם לי אחרי שקרה לי נזק בדירה. ליאור השיג לי שמאי והגשנו תביעה לבית המשפט. אחרי פחות משנה קיבלתי סכום כסף יפה והכול בזכות ליאור. חובה לקחת עורך דין שמומחה בעיניינים האלה. תותח !!
Or-li Noyfeld Ben Shushan
Or-li Noyfeld Ben Shushan
2020-11-22
הגעתי לליאור אחרי שידידה טובה המליצה עליו ולאחר שהוא עזר לה רבות. חשבתי כבר שאני לא אראה שום דבר מחברת הביטוח אבל מסתבר שהתבדיתי. ליאור הגיש תביעה, נלחם על כל שקל ובסוף קיבלתי יותר ממה שציפיתי. אין ספק שאחזור אליו שוב. תודה !!

כל הסיבות לבחור בעו”ד ליאור פלוטניק

no-money

פגישת ייעוץ ללא עלות

lawyer

ניסיון רב בייצוג נפגעים

24-hours (5)

זמינות 24/7

success

שכר טרחה מבוסס
על הצלחה בלבד

teamwork (1)

נאמנות מלאה ללקוח
וללקוח בלבד

badge

הצלחות מוכחות

no-money

פגישת ייעוץ ללא עלות

lawyer

ניסיון רב בייצוג נפגעים

24-hours (5)

זמינות 24/7

success

שכר טרחה מבוסס
על הצלחה בלבד

teamwork (1)

נאמנות מלאה ללקוח
וללקוח בלבד

badge

הצלחות מוכחות