מהם נזקי גוף?

אלו נזקים אליהם חשוף גופו של אדם, בעקבות תאונות שונות המתרחשות במהלך היום יום. כשאדם סובל מנזק שכזה שנגרם כתוצאה מאירועים לא צפויים, כעת עליו להתמודד לא רק עם כאבים אלא גם עם קשיים בירוקרטיים וסטרס שמגיע בעקבותיהם. על כן, כדי להוריד את הסטרס ולהתמודד מול המערכת, כדאי להבין מהם הזכויות שלכם. כאן, נכנס לתמונה עורך דין ליאור פלוטניק שהינו עו"ד נזקי גוף מקצועי ואמין. מתוקף תפקידו, מחזיק בידע נרחב בכל הקשור לדיני נזיקין, שהם הדינים המסדירים את הנושא.

במה הוא עוסק?

נזקי גוף נכנסים תחת הקטגוריה של דיני נזיקין המסדירים את נושא התאונות, המתרחשות למרבה הצער מידי יום. אלו יכולות להיות תאונות דרכים, תאונות בבית ספר, תאונות ספורט, תאונות שמתרחשות בבית, ואף תאונות שמקורן ברשלנות רפואית. על מנת להסדיר את הטיפול בנזקי הגוף השונים, מערכת המשפט ייצרה דינים מורכבים המפרטים את סכומי הפיצויים לכל מקרה, ואת האחריות לכל תאונה. עו"ד נזקי גוף יכיר מקרוב את כל שורת הדינים המורכבים הללו, ויידע כיצד לגשת לטיפול בכל אחד מהם בהתאם לרמת הפציעה, למיקום הפיזי בגוף שבו התרחשה התאונה והיכן זה קרה – בעבודה או בדרך אליה\ממנה, בבית, במוסד הלימודים, במוסד רפואי ועוד. לכל פרמטר שכזה, יש השלכה על פסק הדין.

למי מוגשת התביעה?

לעתים, תביעת נזקי גוף מוגשת לביטוח פרטי ואף לביטוח הלאומי. הכל תלוי היכן אתם מבוטחים ומהו הגורם שהזיק לכם. על כן, הליך הגשת התביעה הינו מורכב ביותר ודורש היכרות מעמיקה עם המערכת, לצד פרוצדורות מורכבות לא פחות. עו"ד נזקי גוף מתמחה בכל התהליכים הללו, ומבין היטב את המורכבות של כל מקרה לגופו. עורך דין ליאור פלוטניק מזמין גם אתכם לקבל ליווי מקצועי ואמין, בדרכים הפתלתלות והמסובכות של עולם דיני הנזיקין. כך, בין אם נקלעתם למצב קשה יחסית או אפילו קל שבקלים, תהיו בטוחים שבתום התהליך תקבלו את הפיצויים שמגיעים לכם, ותוכלו לחזור לשגרת החיים מהר יותר משחשבתם. חייגו עוד היום > 09-880-1071

מהם נזקי גוף?
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לקביעת פגישת ייעוץ

זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן