עו"ד נזקי גוף

איך בוחרים עו"ד נזקי גוף מומלץ?

כאשר אנחנו עוסקים בתחום של נזקי גוף, אנחנו עוסקים בכל אותם מקרים כגון נפילות וחבלות בשטח ציבורי או פרטי כגון קניון, מדרכה, פציעות הנגרמות כתוצאה מרכיבה או היתקלות עם קורקינט, אופניים ועוד.  ישנם גם מצבים בהם נגרם לאדם נזק גופני או נזק לרכושו, ואשר על נזקים אלו מגיעים על פי חוק דיני נזיקין פיצוי כספי כתוצאה מן הנזק שנגרם לאדם אותו הוא דורש מהמזיק. כאשר מתרחשת תאונה מסוג זה יש לבחון כל מקרה לגופו על ידי עו"ד נזקי גוף. למעשה תפקידו של עו"ד נזקי גוף הוא לייצג אתכם אל מול הגורם המזיק שבו התרחשה הפגיעה וכמו כן גם ההתנהלות אל חברות הביטוח והרשויות השונות.  משרדו של עורך הדין ליאור פלוטניק הינו משרד עורך הדין המתמחה בכל הקשור להתנהלות אל מול גורמים אלו של חברות הביטוח והרשויות המקומיות, ואשר צבר ניסיון ניכר בתחום התנהלות זה. תוכלו לקבוע פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות.

עו"ד נזקי גוף – כל מה שאתם צריכים לדעת

אם נפלתם או נפגעתם בכל דרך, התנהלות עם עו"ד נזקי גוף תאפשר לכם התנהלות קלה יותר וקבלת פיצוי מקסימאלי. אז מה עוד חשוב וכדאי שתדעו בנושא זה הינה לפניכם:

  • כאשר אתם בוחרים עו"ד נזקי גוף חשוב שתבחרו עורך דין היכול לייצג אתכם נאמנה בתיק תביעה זה, כאשר הדגש הוא בהובלת התביעה אל עבר הפיצוי הרצוי והמקסימאלי לפגיעה אותה חוויתם, כך שישקף את מלואו עוצמתו וחומרתו של הנזק שחוויתם.
  • בסופו של דבר תביעות נזיקי גוף מקבלות מענה של פיצוי כספי כלשהו. השאלה היא באשר למידת שביעות רצונכם מהפיצוי הכספי אותו קיבלתם. על כן חשוב רגע לפני בקשת הפיצוי מהגורם המזיק לשכור שרותיו של עורך דין בעל ידע נרחב בתחום שיפוטי זה של נזקי גוף כמו גם שעות ניסיון רב בהתנהלות נכונה אל מול חברות הביטוח והרשויות השונות.

עורך דין נזקי גוף

ליפול ולהיפצע במתחם שטח ציבורי או פרטי היא חוויה לא נעימה כלל. בוודאי שלא רציתם זאת לעצמכם וגם לא הגורם המזיק, אך נראה שהפגיעה שלכם לא הייתה מתרחשת ללא הגורם המזיק היה נוהג במשנה זהירות בתחומו ומונע מבעוד מועד תקלות ותאונות בשטחו. אם נפצעתם, ואתם מבקשים לקבל פיצוי כספי המשקף את גודל פגיעתכם, אתם חייבים להסתייע בעו"ד נזקי גוף שידע להוביל את תיקכם ללא עלויות מיותרות וכן שתוכלו לקבל את מלוא הפיצוי הכספי המגיע לכם, תוך כדי התנהלותו הנכונה של עורך הדין אל מול חברות הביטוח והרשויות. משרדו של עורך הדין ליאור פלוטניק ישמח לסייע לכם. תוכלו לקבל ייעוץ ראשוני ללא עלות. השאירו פרטים כבר כעת באתר הבית, ונחזור אליכם.

עורכי דין לנזקי גוף

עורכי דין לנזקי גוף

אתם נמצאים ביום כייף עם משפחה או חברים בקניון, בבריכה או סתם צועדים להנאתכם על גבי המדרכה, כשלפתע קורה הבלתי צפוי ומסיבה כזו או אחרת אתם מחליקים, נופלים ונפצעים במתחם ציבורי או פרטי. עוגמת הנפש הרבה והכאבים הפיסיים המתרחשים בבת אחת יכולים להרוס לא רק את יום הכיף שעשיתם, אלא עלולים אף להעיב על שמחת חייכם ובריאותכם הכללית גם בהמשך הדרך. משום כך אתם זכאים על פי דין לקבל פיצוי כספי מצד הגורם המזיק שבתחומו נגרמה לכם הפגיעה. עורכי דין לנזקי גוף, הינם עורכי דין היודעים ברוב, המקרים לטפל במקרים מסוג זה בדרך המשפטית, כשבסופה של תביעה תקבלו פיצוי כספי. השאלה אם ישקף את מלא חומרתה של הפגיעה. עו"ד ליאור פלוטניק אשר המתמחה בתביעות נזקי גוף ורכוש מורכבים ביותר ובאמתחתו שעות רבות בהן התנהל אל מול חברות הביטוח וגורמי הרשויות השונות, ישמח לסייע גם לכם.

עורכי דין לנזיקי גוף – לבחור את עורך הדין הנכון

יום הכיף שלכם הסתיים בנפילה תרתי משמע. קודם הנפילה/ ההחלקה/ הפציעה שחוויתם לפתע באמצע במרחב פרטי או ציבורי, שגרמה לכם למפח נפש בנפילה רגשית ונפשית. החלטתם כי ברצונכם לתבוע את המקור המזיק בו התרחשה פגיעתכם, אתם זכאים לקבל פיצוי כדין מן הגורם המזיק. השאלה האם הפיצוי אותו תקבלו ישקף את גודל פציעתכם ואת שביעות רצונכם. לשם כך כדאי שתדעו כמה נקודות חשובות בעניין בחירת עורכי דין לנזיקי גוף:

  • נגרמה לכם עוגמת נפש ללא ספק, ועל כך מגיע לכם מלוא הפיצוי מן הגורם המזיק, גם אם אף אחד מן הצדדים לא התכוון שכך יהיה, עדיין הגורם המזיק שבשטחו נגרמה הפגיעה מחויב על דין לפצות אתכם, על כן אחת הדרכים היא לשכור שרותיו של עורך דין לנזקי גוף מומלץ. עו"ד שיש לו המלצות מוכחות מלקוחות קודמים
  • הגשת תביעות נזקי גוף כרוכות בהוצאות גבוהות מפני שלרוב מבקשים לצרף אליהן חוות דעת רפואיות. אך אין זה אומר כי הוא כלל המחייב הגשת תביעה זו. בררו עם עורך הדין שלכם , אם ישנה דרך להגיש את תביעת הפיצויים גם ללא צורך בהגשת חוות דעת רפואית. ישנם עורכי דין מומחים בנזקי גוף וידעו להשיג עבורכם את התוצאות הרצויות גם ללא הגשת חוות דעת רפואית
  • כאשר אתם שוכרים שרותיו של עורך דין לנזקי גוף, חשוב מאד שלפני שתצאו יחד אל הדרך להגשת התביעה, תוכלו לקבל התרשמות כללית על התמונה הרחבה ולקראת מה עומד לפניכם מהבחינה המשפטית, על כן חשוב מאד לקבל ייעוץ ראשוני משפטי ללא עלות ואז תוכלו להחליט

לקבל את הפיצוי שמגיע לכם כחוק

לסיים יום כייף בפגיעה המתרחשת מחוץ לבית היא עניין לא נעים בכלל, ועל כך מגיע לכם פיצוי מצד הגורם המזיק. השאלה היא מהו גודל הפיצוי שתקבלו בסופו של דבר, והאם הוא ישביע את רצונכם עקב  הפגיעה והפציעה שהתרחשה. לשם כך חשוב מאד ומומלץ לשכור שרותיו של עורך דין לנזיקי גוף שהוא מומלץ ע"י לקוחות נוספים, שייתן לכם בתחילה יעוץ משפטי ראשוני ללא עלות ויוכל לנהל את תביעתכם בצורה הטובה ביותר עבורכם גם מבחינת הוצאות התביעה. עו"ד ליאור פלוטניק הינו בעל ניסיון רב בתיקי נזקי גוף ובהתנהלות מול הגורמים השונים, ובמסגרת עבודתו ניהל תביעות נזקי גוף מורכבים. שרדו של עו"ד ישמח לסייע לכם, ולהעניק יעוץ משפטיי ראשוני ללא עלות .

עו"ד נזקי גוף
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לקביעת פגישת ייעוץ

זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן