עורך דין תאונות דרכים

עורך דין לענייני תאונות דרכים

כאשר אנחנו מדברים על נושא תאונות הדרכים, צריך להבין קודם לכל כי מדובר בתופעה המתרחשת לצערנו הרב מידי יום ביומו. תאונות דרכים הן למעשה התנגשות הנגרמת על ידי רכב אחד או מספר כלי רכב , ושתוצאה ממנו נגרם נזק לאדם או לרכוש. צריך להבחין בין פגיעה בבני אדם אל מול פגיעה ברכוש כתוצאה מתאונת דרכים. כאשר מדובר בפגיעה ברכוש בו נפגע הרכב כתוצאה מתאונת הדרכים, נשאלת השאלה האם בכל מקרה בו מתרחשת תאונת דרכים יש צורך להפעיל את הביטוח. לא כל אחד מכיר מקרוב את הכללים של חברות הביטוח וחברות הליסינג השונות. כאשר אדם נפגע בגופו בתאונת דרכים כאן המצב מורכב יותר על פי חומרת הפגיעה הגופנית. עורך דין לענייני תאונות דרכים ליאור פלוטניק הינו עורך דין בעל ניסיון רב שנים בקיא ומקצועי. ויוכל לסייע גם לכם. זמינות סביב לשעון, התייעצות ראשונית ללא עלות, וייצוג בלעדי של הלקוח.

איך להסתייע נכון עם עורך דין לענייני תאונות דרכים

כאמור תופעת תאונות הדרכים היא נושא לא פשוט מורכב וקשה שמתרחש מידי יום לצערנו הרב. יחד עם זאת, כאשר מתרחשת תאונת דרכים, צריך לדעת איך להתנהל נכון, ולמעשה כבר מרגע התרחשות התאונה בפועל. שלא נדע, אך חשוב לדעת כמה נקודות חשובות שיוכלו לעזור להתנהל נכון אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים:

  • כמעט ללא יוצא מהכלל כאשר מתרחשת תאונת דרכים נפגע רכוש, ובדרך כלל מדובר בראש ובראשונה ברכב או ברכבים שהיו מעורבים בתאונת הדרכים. השאלה הנשאלת מרגע זה היא האם להפעיל את חברות הביטוח. מי שאינו בקיא בעולם הביטוח, אינו יכול לדעת כי ישנם הפרטים הקטנים המצויים בתוך ביטוח הרכב שאומרים הרבה מאד, כאשר בסופו של יום מתורגמים לגובה הפיצויים שאתם יכולים לקבל.
  • דבר ראשון חשוב שיש לעשותו כאשר מתרחשת תאונת דרכים היא תיעוד. ככל שתרבו לתעד יותר, כך יוטה הכף לטובתכם. התיעוד יוכל להועיל לכם כאשר תצטרכו להתנהל מול חברות הביטוח בניהול התביעה עצמה, וכן בהליכים המשפטיים.
  • גם אם אתם חושבים כי אחרי הכל התאונה נגרמה באשמתכם, עדיין אתם זכאים ומומלץ מאד לשכור שרותיו של עורך דין לענייני תאונות דרכים שיוכל לנהל את האסטרטגיה הנכונה בניהול התיק שלכם.

לקבל ייצוג מול חברת הביטוח בעזרת עו"ד תאונות דרכים

תופעת תאונת הדרכים שרק הולכת ומתגברת עם הוספת כלי רכב נוספים אל הכביש מידי שנה, רק מוסיפה מקרים נוספים לסטטיסטיקה של תאונות הדרכים, כאשר במרבית התאונות ללא יוצא מן הכלל, ישנה פגיעה ברכוש. אז נשאלת השאלה האם כדאי ורצוי להפעיל את חברות הביטוח. מכיוון שרוב הציבור אינו בקיא בכללים ובנהלים של חברות הביטוח, כדאי מאד לשכור שרותיו של עורך דין לענייני תאונות דרכים, הבקיא ומנוסה במיוחד בתחום זה וידע איך להתנהל מולם נכונה. משרדו של עורך הדין ליאור פלוטניק בקיא ומנוסה בהתנהלות הרגישה אל מול גורמי חברות הביטוח. אל תבזבזו זמן יקר. השאירו פרטים באתר הבית, ויחזרו אליכם. הייעוץ ללא עלות.

עורך דין תאונות דרכים

עורך דין תאונות דרכים ליאור פלוטניק

נקלעתם לתאונת דרכים? בין אם כהולכי רגל או נהגים, מדובר באחת הסיטואציות הכואבות והמלחיצות ביותר שיש, וזה ממש לא משנה שיצאתם מזה רק עם שפשופים או פצעים שטחיים. בכל מצב יש ליצור קשר עם עורך דין לענייני תאונות דרכים בכדי שייצג אתכם מול הגופים הבירוקרטיים השונים, וישיב לכם את הצדק המגיע לכם כפיצויים הולמים. עורך דין ליאור פלוטניק הוא הכתובת שלכם לכל הקשור לפן המשפטי של תאונות הדרכים, והוא ילווה אתכם במקצועיות ובאמינות, ידאג לכל הדברים החשובים כדי שאתם תוכלו לעסוק בהחלמה וחזרה לשגרת החיים הנורמטיבית.

מי הוא עורך דין לענייני תאונות דרכים

אתם צודקים, יש בשוק כל כך הרבה עורכי דין בכל התחומים, עד שקשה לשים את האצבע על עורך דין לענייני תאונות דרכים שבאמת יבטיח לכם תוצאות מעולות. כדי לעשות זאת, יש להשקיע בחיפושים אחר ביקורות והמלצות של לקוחות מהעבר, ואם אפשר אף לקרוא פסקי דין שעורך הדין פתר בהצלחה. במידה ותמצאו דמיון בין התיק שלכם לתיקים אחרים, סימן שעורך הדין צבר ניסיון במקרים דומים לשלכם, כך שהסיכויים שיצליח להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבורכם – גבוהות יותר. בנוסף, כדאי לבקר באתר האינטרנט של עורך הדין ולבחון אלמנטים כגון; השפה שבה האתר כתוב (האם היא נעימה וברורה, אך מקצועית מצד שני), האם האתר מלא בערך מוסף ולא רק בניסיון למכור, האם האתר מפרט את ניסיונו של עורך הדין? בהתבסס על כל אלו, תדעו שאתם עומדים לבצע בחירה נכונה ומדויקת.

כל השירותים המקצועיים במקום אחד

עורך דין ליאור פלוטניק הינו עורך דין לענייני תאונות דרכים שפועל מזה שנים רבות בתחום. עם וותק, ניסיון וידע מקצועי, יבטיח לכל אחד ואחת שהתהליך יתנהל על הצד הטוב ביותר עבורם. רק ביננו, אין ספק שתאונת דרכים עלולה לשנות לחלוטין את חייכם ולצד ההתנהלות הבירוקרטית הקשה, כעת יהיה עליכם גם לשקם את חייכם. אם תוכלו להקל על התהליך, ברור שתרצו לעשות זאת! עורך הדין יוריד מעליכם עול רב, כך שתוכלו לעסוק בהחלמה ושיקום.

עורך דין לענייני תאונות דרכים
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לקביעת פגישת ייעוץ

זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן