עורך דין לענייני תאונות דרכים

מחפשים עורך דין לענייני תאונות דרכים?

כאשר אנחנו מדברים על נושא תאונות הדרכים, צריך להבין קודם לכל כי מדובר בתופעה המתרחשת לצערנו הרב מידי יום ביומו. תאונות דרכים הן למעשה התנגשות הנגרמת על ידי רכב אחד או מספר כלי רכב , ושתוצאה ממנו נגרם נזק לאדם או לרכוש. צריך להבחין בין פגיעה בבני אדם אל מול פגיעה ברכוש כתוצאה מתאונת דרכים. כאשר מדובר בפגיעה ברכוש בו נפגע הרכב כתוצאה מתאונת הדרכים, נשאלת השאלה האם בכל מקרה בו מתרחשת תאונת דרכים יש צורך להפעיל את הביטוח. לא כל אחד מכיר מקרוב את הכללים של חברות הביטוח וחברות הליסינג השונות. כאשר אדם נפגע בגופו בתאונת דרכים כאן המצב מורכב יותר על פי חומרת הפגיעה הגופנית. עורך דין לענייני תאונות דרכים ליאור פלוטניק הינו עורך דין בעל ניסיון רב שנים בקיא ומקצועי. ויוכל לסייע גם לכם. זמינות סביב לשעון, התייעצות ראשונית ללא עלות, וייצוג בלעדי של הלקוח.

איך להסתייע נכון עם עורך דין לענייני תאונות דרכים

כאמור תופעת תאונות הדרכים היא נושא לא פשוט מורכב וקשה שמתרחש מידי יום לצערנו הרב. יחד עם זאת, כאשר מתרחשת תאונת דרכים, צריך לדעת איך להתנהל נכון, ולמעשה כבר מרגע התרחשות התאונה בפועל. שלא נדע, אך חשוב לדעת כמה נקודות חשובות שיוכלו לעזור להתנהל נכון אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים:

  • כמעט ללא יוצא מהכלל כאשר מתרחשת תאונת דרכים נפגע רכוש, ובדרך כלל מדובר בראש ובראשונה ברכב או ברכבים שהיו מעורבים בתאונת הדרכים. השאלה הנשאלת מרגע זה היא האם להפעיל את חברות הביטוח. מי שאינו בקיא בעולם הביטוח, אינו יכול לדעת כי ישנם הפרטים הקטנים המצויים בתוך ביטוח הרכב שאומרים הרבה מאד, כאשר בסופו של יום מתורגמים לגובה הפיצויים שאתם יכולים לקבל.
  • דבר ראשון חשוב שיש לעשותו כאשר מתרחשת תאונת דרכים היא תיעוד. ככל שתרבו לתעד יותר, כך יוטה הכף לטובתכם. התיעוד יוכל להועיל לכם כאשר תצטרכו להתנהל מול חברות הביטוח בניהול התביעה עצמה, וכן בהליכים המשפטיים.
  • גם אם אתם חושבים כי אחרי הכל התאונה נגרמה באשמתכם, עדיין אתם זכאים ומומלץ מאד לשכור שרותיו של עורך דין לענייני תאונות דרכים שיוכל לנהל את האסטרטגיה הנכונה בניהול התיק שלכם.

לקבל ייצוג מול חברת הביטוח בעזרת עו"ד תאונות דרכים

תופעת תאונת הדרכים שרק הולכת ומתגברת עם הוספת כלי רכב נוספים אל הכביש מידי שנה, רק מוסיפה מקרים נוספים לסטטיסטיקה של תאונות הדרכים, כאשר במרבית התאונות ללא יוצא מן הכלל, ישנה פגיעה ברכוש. אז נשאלת השאלה האם כדאי ורצוי להפעיל את חברות הביטוח. מכיוון שרוב הציבור אינו בקיא בכללים ובנהלים של חברות הביטוח, כדאי מאד לשכור שרותיו של עורך דין לענייני תאונות דרכים, הבקיא ומנוסה במיוחד בתחום זה וידע איך להתנהל מולם נכונה. משרדו של עורך הדין ליאור פלוטניק  בקיא ומנוסה בהתנהלות הרגישה אל מול גורמי חברות הביטוח. אל תבזבזו זמן יקר. השאירו פרטים באתר הבית, ויחזרו אליכם. הייעוץ ללא עלות.

עורך דין תאונות דרכים

עורך דין לענייני תאונות דרכים
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לקביעת פגישת ייעוץ

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן