עורך דין נזיקין בנתניה

כל המידע הדרוש על מנת למצוא עורך דין נזיקין בנתניה

נפלתם, נפגעתם או נפצעתם שלא באשמתכם בקניון, בבריכה, במדרכה הציבורית או בבית עסק? תושבי נתניה, המאמר הזה הוא בשבילכם. על פי החוק הקיים במדינת ישראל, כל אזרח אשר נפגע מגורם מזיק בשטחו הציבורי או הפרטי, זכאי לקבל פיצוי כספי, כאשר השאלות העיקריות העולות הן הקיף האחריות וגודל הפיצוי שיינתן לאדם הנפגע. תושבי נתניה, אם אתם מחפשים עורך דין נזיקין בנתניה שיעניק לכם סיוע משפטי מלא יחד עם תמיכה ואוזן קשת, משרדו של עורך הדין ליאור פלוטניק אשר צבר ידע וניסיון רב שנים בתביעות תיק מורכבות הנוגעות לנזקי גוף ורכוש ישמח לסייע גם במקרה שלכם.

עורך דין נזיקין בנתניה – מתי ניתן להגיש תביעת נזיקין?

השאלה העולה מן הכותרת למעשה מתייחסת לשאלת העוולה, ובאילו מקרים בהן מוגדרת המילה עוולה שבה נפצע או נפגע אדם בשטחו של המזיק, יכולים לדון בו בדיני נזיקין. לשם הגדרת עוולה מהי, יש לשים לב לכמה קריטריונים המהווים נקודות בסיס למושג העוולה. כגון- תקיפה, השגת גבול, תקיפה על ידי כלב, הטעיה ועוד. אילו עוד חיקוקים נכללים בתוך דיני נזיקין ואותם ניתן לאמוד במושג העוולה, הינה לפניכם הבולטים שבהם:

  • חוק הפיצויים לנפגעי תאונות הדרכים משנת 1975 נוגע לכל נפגעי הגוף כתוצאה מתאונות הדרכים אשר גובה הפיצוי נקבע על פי ביטוח החובה וכיוצא בזה.
  • גם חוק איסור לשון הרע נכלל בדיני נזיקין כאשר נידונות העוולות הספציפיות למי שהוציא לשון הרע על זולתו. שם יש לבחון את נקודות הממשק בין לשון הרע לחופש הביטוי.
  • חוק הגנת הצרכן נועד להגן על קהל הצרכנים מפני הטעיות ויכולת ניצול לרעה של בעלי עסקים את קהל הצרכנים העומדים בעמדת מיקוח ומידע נמוכים על המוצר.
  • חוק הגנת הפרטיות, ישנם מצבים אשר מתבצעת פגיעה בפרטיותו של אדם, שנחשבת בעין המשפטית כעוולה אזרחית, והיא מהווה תביעת נזיקין.

ליהנות מליווי מקצועי של עו"ד נזיקין בנתניה

תושבי נתניה, נתקלתם בעוולה שקרתה לכם ומי מקרובכם, עורך דין נזיקין בנתניה ליאור פלוטניק הינו מתמחה בכל הענף המשפטי של דיני נזיקין, והינו בעל רקורד מצוין והצלחה בתיקים רבים ומורכבים מול הגורמים השונים כגון חברות ביטוח, ביטוח לאומי, רשויות מקומיות ועוד. כנסו לאתר, השאירו פרטים וניסע לכם לתקן את העוולה שנגרמה לכם.

 

עו"ד נזיקין בנתניה

עורך דין נזיקין בנתניה
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לקביעת פגישת ייעוץ

זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן