עורך דין נזקי רכב

עורך דין נזקי רכב מעניק ייעוץ משפטי מקיף

לרוב כאשר מתרחשת תאונת דרכים, הראשון להיפגע הוא הרכוש, כלומר הרכב שלכם. אומנם ניתן לומר כי טוב שאלה הנזקים שנגרמו מאותה תאונת דרכים, אך יחד עם זאת מדובר ברכושו הפרטי של האדם, עליו שילם כסף רב, ויותר מזה. משום כך אין להקל ראש על רכב שניזוק, ובהחלט כן יש מקום להיעזר בעורך דין נזקי רכב, שיוכל לייעץ ולעזור לכם לקבל תמורה הולמת עבור הנזק שנגרם לרכב שלכם. בדרך כלל התנהלות מסוג זה מתנהלת אל מול חברות הביטוח השונות, על חשוב מאד שעורך דין נזקי רכב ידע להתנהל במקצועיות אל מול חברות הביטוח, כפי שנוהג עורך הדין ליאור פלוטניק מזה מספר שנים בהם הוא מייצג את צד המבוטחים והנפגעים בלבד, ולא את הצד המזיק כמו חברות ביטוח, ביטוח לאומי, רשויות מקומיות ועוד.

עורך דין נזקי רכב – כל מה שצריך לדעת

רגע לפני שאתם שוכרים שרותי עורך דין נזקי רכב, אתם צריכים לברר מספר עניינים עם עורך הדין בכדי שלא תהיו מופתעים בהמשך הדרך. כמו לדוגמה, האם עורך הדין שלכם מייצג גם את אחת מחברות הביטוח? יכול היות שאם זה המקרה ואתם תובעים את אותה חברת ביטוח  עניין זה עלול להקשות על התהליך. מה עוד חשוב שתדעו:

  • באופן דיי אוטומטי כאשר מתרחשת תאונות דרכים, הדבר עליו ממליצים הוא להפעיל את ביטוח המקיף, ואת חברות הביטוח, אך דעו כי ישנם גם דרכים נוספות לטפל בעניין נזקי רכב עם עורך דין נזקי רכב שיוכל לפעול למענכם גם ללא צורך בהפעלת פוליסת ביטוח מקיף שלכם.
  • כאשר נגשים לבדוק ולהעריך את הנזקים שנגרמו לרכב, צריך לעבור סוללה של אנשי מקצוע כמו שמאי רכב, סוכני ביטוח, חברות ביטוח, חברות השכרת רכב ועוד, על כן חשוב מאד לדעת כיצד להתנהל אל מול כל הגורמים האלו, ובמילים אחרות לדעת ולהכיר את השפה המקצועית שלהם ודרכי ההתנהלות מולם.

להתגבר על המכשולים באמצעות עו"ד נזקי רכב

רגע לפני שאתם שוכרים שרותי עורך דין נזקי רכב, חשוב שתדעו כמה דגשים חשובים בעניין המשפטי והשלכותיו במהלך תביעת נזקי רכב. על כן דבר ראשון חשוב מאד לקבוע פגישת ייעוץ משפטי ללא עלות עם עורך הדין שייתן לכם סקירה משפטית לגבי המקרה הספציפי בו אתם נתונים. כמו כן חשוב ליידע עם עורך הדין שלכם כי הוא איננו מייצג את חברות הביטוח, זה עלול להוות מכשול עבורכם, ולברר האם ישנם דרכים לפעול בעניינכם גם ללא הצורך להפעיל את חברות הביטוח והפוליסות, אגב התשובה היא שאכן אפשר לעשות זאת. מעוניינים לדעת איך ניתן להפעיל זאת במקרה שלכם? השאירו פרטים באתרו של עורך הדין ליאור פלוטניק וחזרו אליכם תוך זמן קצר.

 

עו"ד נזקי רכב

עורך דין נזקי רכב
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לקביעת פגישת ייעוץ

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן