עורך דין נזקי רכב

עורך דין נזקי רכב מעניק ייעוץ משפטי מקיף

לרוב כאשר מתרחשת תאונת דרכים, הראשון להיפגע הוא הרכוש, כלומר הרכב שלכם. אומנם ניתן לומר כי טוב שאלה הנזקים שנגרמו מאותה תאונת דרכים, אך יחד עם זאת מדובר ברכושו הפרטי של האדם, עליו שילם כסף רב, ויותר מזה. משום כך אין להקל ראש על רכב שניזוק, ובהחלט כן יש מקום להיעזר בעורך דין נזקי רכב, שיוכל לייעץ ולעזור לכם לקבל תמורה הולמת עבור הנזק שנגרם לרכב שלכם. בדרך כלל התנהלות מסוג זה מתנהלת אל מול חברות הביטוח השונות, על חשוב מאד שעורך דין נזקי רכב ידע להתנהל במקצועיות אל מול חברות הביטוח, כפי שנוהג עורך הדין ליאור פלוטניק מזה מספר שנים בהם הוא מייצג את צד המבוטחים והנפגעים בלבד, ולא את הצד המזיק כמו חברות ביטוח, ביטוח לאומי, רשויות מקומיות ועוד.

עורך דין נזקי רכב – כל מה שצריך לדעת

רגע לפני שאתם שוכרים שרותי עורך דין נזקי רכב, אתם צריכים לברר מספר עניינים עם עורך הדין בכדי שלא תהיו מופתעים בהמשך הדרך. כמו לדוגמה, האם עורך הדין שלכם מייצג גם את אחת מחברות הביטוח? יכול היות שאם זה המקרה ואתם תובעים את אותה חברת ביטוח  עניין זה עלול להקשות על התהליך. מה עוד חשוב שתדעו:

  • באופן דיי אוטומטי כאשר מתרחשת תאונות דרכים, הדבר עליו ממליצים הוא להפעיל את ביטוח המקיף, ואת חברות הביטוח, אך דעו כי ישנם גם דרכים נוספות לטפל בעניין נזקי רכב עם עורך דין נזקי רכב שיוכל לפעול למענכם גם ללא צורך בהפעלת פוליסת ביטוח מקיף שלכם.
  • כאשר נגשים לבדוק ולהעריך את הנזקים שנגרמו לרכב, צריך לעבור סוללה של אנשי מקצוע כמו שמאי רכב, סוכני ביטוח, חברות ביטוח, חברות השכרת רכב ועוד, על כן חשוב מאד לדעת כיצד להתנהל אל מול כל הגורמים האלו, ובמילים אחרות לדעת ולהכיר את השפה המקצועית שלהם ודרכי ההתנהלות מולם.

להתגבר על המכשולים באמצעות עו"ד נזקי רכב

רגע לפני שאתם שוכרים שרותי עורך דין נזקי רכב, חשוב שתדעו כמה דגשים חשובים בעניין המשפטי והשלכותיו במהלך תביעת נזקי רכב. על כן דבר ראשון חשוב מאד לקבוע פגישת ייעוץ משפטי ללא עלות עם עורך הדין שייתן לכם סקירה משפטית לגבי המקרה הספציפי בו אתם נתונים. כמו כן חשוב ליידע עם עורך הדין שלכם כי הוא איננו מייצג את חברות הביטוח, זה עלול להוות מכשול עבורכם, ולברר האם ישנם דרכים לפעול בעניינכם גם ללא הצורך להפעיל את חברות הביטוח והפוליסות, אגב התשובה היא שאכן אפשר לעשות זאת. מעוניינים לדעת איך ניתן להפעיל זאת במקרה שלכם? השאירו פרטים באתרו של עורך הדין ליאור פלוטניק וחזרו אליכם תוך זמן קצר.

 

עו"ד נזקי רכב

עו"ד נזקי רכב

לעתים נגרמים נזקים לרכב או כל רכוש אחר של אדם, באשמת אדם אחר. במצב זה, לנפגע ישנה אפשרות לבחון את האופציה להגשת תביעה בכדי לקבל פיצויים בגין הנזקים. עורך דין נזקי רכב הוא הגורם אליו יש לפנות בכדי לבחון את האפשרות הזו, בדרך מקצועית ויסודית שתבטיח תוצאות רצויות. עם עורך דין ליאור פלוטניק לצידכם, תבטיחו לעצמכם שלא משנה מהי חומרת הבעיה, תוכלו לחזור לשגרת חייכם כשזכויותיכם מוצו במלואן.

עורך דין נזקי רכב יסייע לכם לבחון את הנזקים

כדאי לדעת, שבלא מעט מקרים בהם הנזק נגרם באשמת אדם אחר, חובת הפיצוי חלה על חברת הביטוח שמבטחת את הרכוש שניזוק. למשל, במצב שבו רכב חלילה נכנס בכם מאחורה, הפיצויים יחולו על חברת הביטוח שמבטחת את הרכב, לצורך תיקונים ואף טיפול רפואי במידת הצורך. אופציה אחרת היא להגיש תביעת נזיקין נגד האדם שגרם לנזק. על כן, עורך דין נזקי רכב יהיה חייב להיות בקיא לא רק בדיני הנזיקין אלא גם בעולם התחבורה, לצד דיני ביטוח ובגישות השונות הנהוגות בתחומים הללו. לגבי הסכומים אותם תובעים בדרך כלל, הכל תלוי בהערכת שווי הרכוש, תחום מקצועי בפני עצמו. לעתים נדרש בירור מעמיק, שתלוי בפרמטרים כמו התאונה עצמה, היכן ואיך התרחשה, מה מצב הרכבים ועוד.

מהו תפקידו של עורך הדין?

כשפונים אל עורך דין נזקי רכב המשמעות היא שבעזרתו, ניתן להעריך באופן מדויק יותר את סיכויי ההצלחה של התביעה והסיכונים הטמונים בה לעתים, בעת התהליך מול בית המשפט. עורך דין ליאור פלוטניק יבצע בדיוק את התהליך הזה, כשבפגישה הראשונה מול הלקוח ידון בסיכויי ההצלחה של התיק והדרך הנכונה להתנהל מול מערכת המשפט. במסגרת האבחון, ייקח בחשבון נתונים כגון חברת הביטוח, מכתב דחייה אם יש, נסיבות התיק והנזקים שנגרמו, ועוד. על כן, חשוב מאוד להציג בפני עורך הדין את המלוא הנתונים מבלי להחסיר או לעוות דבר, שכן ככל שיהיו בידיו יותר פרטים כך יוכל להבטיח סיכויי הצלחה גבוהים יותר, להשגת התוצאות שאתם מעוניינים בהן.

עורך דין נזקי רכב
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לקביעת פגישת ייעוץ

זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן