עורך דין נזקי רכוש

מה הוא בעצם עורך דין נזקי רכוש?

נזק הינו מונח מתוך עולם הענף המשפטי המוגדר בדיני נזיקין. הגדרתו הרחבה של המונח נזק הינו אובדן או חוסר המתבטא בפגיעה בחיים, רכוש, שמו של אדם ורווחתו. כל אדם אשר נגרם לו נזק, זכאי לקבל פיצוי על הנזק שנגרם לו או לרכושו או לשמו, אך לשם כך מחויב הנפגע להוכיח את רמת הנזק שנגרמה לו בידי הגורם המזיק. החיים לעתים מזמנים לנו הפתעות גם לא נעימות. שריפת דירה, צינור מים שהתפוצץ בדירה, פריצה וגניבה לדירתכם, אל תנסו להתנהל אל מול זה לבדכם. בדרך כלל רובם המכריע של המקרים סופם להתנהל אל מול חברות הביטוח. לשם כך אתם צריכים עורך דין נזקי רכוש שידע כיצד להתנהל עבורכם נכונה אל מול חברות הביטוח. במקום להתחיל ולהתנהל לבדכם, קראו מאמר זה.

כל מה שלדעת על השכרת שרותיו של עורך דין נזקי רכוש

גילתם שיש לכם רטיבות בדירה שכנראה נגרמת מאחד השכנים, או שפרצו לדירתכם וגנבו ממנה רכוש ועוד הפתעות לא נעימות שכאלו, במקום להתחיל ולהתנהל כעת לבדכם אל מול חברות הביטוח, חשוב שתדעו איך עושים זאת נכון:

  • השכרת שרותיו של עורך דין נזקי רכוש הינה מומלצת ביותר במקרים מסוג אלו, משום ההתנהלות במקרי נזיקין אלו, היא בסופו של דבר התנהלות אל מול חברות הביטוח. חברות הביטוח מבטחות באמצעות חוזים חוזי ביטוח אשר בהם נמצאים הפרטים הקטנים או האותיות הקטנות שאומרות הרבה מאד, אך לא ידועה ומובנת לכלל הציבור, על כן חשוב מאד לשכור שרותיו של עורך דין הבקיא בכללים ובשפה המקצועית הנהוגה בחברות הביטוח.

פנו עוד היום אל עו"ד נזקי רכוש מומחה

רכושכם נפגע בביתכם או בבית העסק שלכם, דעו כי אתם זכאים לקבל פיצוי עבור הנזק שנגרם לכם. אך במקום להתנהל לבדכם אל מול חברות הביטוח, עשו לכם את החיים קלים יותר ושיכרו שרותיו של עורך דין נזקי רכוש הבקיא בתחום דיני נזיקין כמו גם בהתנהלות נכונה אל מול חברות הביטוח. משרדו של עורך הדין ליאור פלוטניק הינו משרד המומחה בתחום הביטוח ודיני נזיקין אשר טיפל בתיקי נזקי גוף ורכוש רבים ומורכבים, ישמח לתת גם לכם מענה ויעוץ משפטי ראשוני ללא עלות. השאירו פרטים באתר הבית, ויחזרו אליכם במהרה.

עו"ד נזקי רכוש

עו"ד נזקי רכוש

כשנגרם נזק לרכושו של אדם בעקבות תאונה כלשהי, ברוב המקרים הביטוח יגן עליו ויכסה את הנזק. עם זאת, כפי שכל עורך דין נזקי רכוש יוכל להעיד, חברות הביטוח נוטות לעשות הכל כדי להתחמק מאחריות, לדחות את התביעות שמתגלגלות אליהם ואף לשלם סכומים שלא משקפים את הנזק האמיתי בשטח. עם ניסיון של עשרים שנים בתחום, עורך דין ליאור פלוטניק כבר ראה הכל. מניסיון זה, יוכל לסייע גם לכם למצות את זכויותיכם במלואן כך שתוכלו לתקן, לטפל ולשדרג את איכות החיים, על בסיס אותו נזק שנעשה.

במה עוסק עורך דין נזקי רכוש

מהם נזקי רכוש, אתם שואלים? ובכן, עורך דין נזקי רכוש עוסק בדרך כלל בתאונות רבות. למשל, שריפות ודליקות שפוגעות בבית ובתכולתו. במידה ולתובע יש פוליסת דירה ו\או תכולה, יוכל לתבוע את חברת הביטוח. מצב אחר הוא שיטפונות והצפות שגם אלו כאמור עלולים לפגוע בתכולת הבית. גם במקרים של פריצות לבית או לעסק, הרס של אלמנטים וחפצים בבית וכמובן גניבה שלהם, ניתן לתבוע את חברת הביטוח בגין הנזק שנעשה. בנוסף, במצבים בהם הרכב נגנב או ניזוק (בתאונה או חלילה במזיד), ניתן לתבוע את חברת הביטוח אם הנכם מבוטחים בביטוח מקיף ו\או בביטוח צד ג'. לא זאת ועוד, אלא שניתן לתבוע את חברת הביטוח במקרים בהם נוצר נזק למבנים, לציוד מקצועי או נזק גוף תוך כדי עבודה קבלנית, שכידוע כרוכה בלא מעט סכנות. לבסוף, עורכי הדין עוסקים גם במקרים בהם מתקיים נזק או אף אובדן לסחורה במהלך העברה שלה בכלי רכב, מנקודה אחת לאחרת. זאת כמובן, במידה והסחורה הייתה מבוטחת.

קחו בחשבון שתמיד קורה משהו

דבר אחד בטוח, עולמו של עורך דין נזקי רכוש מלא בפעילות. הרי בכל יום, בכל זמן קורה משהו למישהו, שזקוק לעזרה וליווי מקצועי בתוך מערכת המשפט הקשה והמסורבלת. עורך דין ליאור פלוטניק ישמח לעמוד לרשותכם ולהציע לכם ליווי מקצועי לצד אוזן קשבת, מכילה ומבינה, בכדי לוודא שבתום ההליכים תוכלו לשוב לשגרה ולשקם את איכות החיים שנפגעה כתוצאה מאותה פגיעה.

עורך דין נזקי רכוש
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לקביעת פגישת ייעוץ

זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן