עורך דין נזקי רכוש

מה הוא בעצם עורך דין נזקי רכוש?

נזק הינו מונח מתוך עולם הענף המשפטי המוגדר בדיני נזיקין. הגדרתו הרחבה של המונח נזק הינו אובדן או חוסר המתבטא בפגיעה בחיים, רכוש, שמו של אדם ורווחתו. כל אדם אשר נגרם לו נזק, זכאי לקבל פיצוי על הנזק שנגרם לו או לרכושו או לשמו, אך לשם כך מחויב הנפגע להוכיח את רמת הנזק שנגרמה לו בידי הגורם המזיק. החיים לעתים מזמנים לנו הפתעות גם לא נעימות. שריפת דירה, צינור מים שהתפוצץ בדירה, פריצה וגניבה לדירתכם, אל תנסו להתנהל אל מול זה לבדכם. בדרך כלל רובם המכריע של המקרים סופם להתנהל אל מול חברות הביטוח. לשם כך אתם צריכים עורך דין נזקי רכוש שידע כיצד להתנהל עבורכם נכונה אל מול חברות הביטוח. במקום להתחיל ולהתנהל לבדכם, קראו מאמר זה.

כל מה שלדעת על השכרת שרותיו של עורך דין נזקי רכוש

גילתם שיש לכם רטיבות בדירה שכנראה נגרמת מאחד השכנים, או שפרצו לדירתכם וגנבו ממנה רכוש ועוד הפתעות לא נעימות שכאלו, במקום להתחיל ולהתנהל כעת לבדכם אל מול חברות הביטוח, חשוב שתדעו איך עושים זאת נכון:

  • השכרת שרותיו של עורך דין נזקי רכוש הינה מומלצת ביותר במקרים מסוג אלו, משום ההתנהלות במקרי נזיקין אלו, היא בסופו של דבר התנהלות אל מול חברות הביטוח. חברות הביטוח מבטחות באמצעות חוזים חוזי ביטוח אשר בהם נמצאים הפרטים הקטנים או האותיות הקטנות שאומרות הרבה מאד, אך לא ידועה ומובנת לכלל הציבור, על כן חשוב מאד לשכור שרותיו של עורך דין הבקיא בכללים ובשפה המקצועית הנהוגה בחברות הביטוח.

פנו עוד היום אל עו"ד נזקי רכוש מומחה

רכושכם נפגע בביתכם או בבית העסק שלכם, דעו כי אתם זכאים לקבל פיצוי עבור הנזק שנגרם לכם. אך במקום להתנהל לבדכם אל מול חברות הביטוח, עשו לכם את החיים קלים יותר ושיכרו שרותיו של עורך דין נזקי רכוש הבקיא בתחום דיני נזיקין כמו גם בהתנהלות נכונה אל מול חברות הביטוח. משרדו של עורך הדין ליאור פלוטניק הינו משרד המומחה בתחום הביטוח ודיני נזיקין אשר טיפל בתיקי נזקי גוף ורכוש רבים ומורכבים, ישמח לתת גם לכם מענה ויעוץ משפטי ראשוני ללא עלות. השאירו פרטים באתר הבית, ויחזרו אליכם במהרה.

עו"ד נזקי רכוש

עורך דין נזקי רכוש
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לקביעת פגישת ייעוץ

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן