עורך דין רשלנות רפואית מומלץ

המלצות על עורך דין רשלנות רפואית מומלץ ליאור פלוטניק

אם אתם מחפשים עורך דין רשלנות רפואית מומלץ, כדאי תקראו מאמר זה. אך רגע לפני שנתווה עבורכם את הדרך הקצרה והבטוחה אל עורך דין רשלנות רפואית מומלץ, נבאר קודם לכן מהו מושג רשלנות רפואית. אם כן, רשלנות רפואית היא מתן שירותים רפואיים החורגים מרף הזהירות הקיימת, אשר ללא גרימת רשלנות זו לא היה נגרם נזק לאדם. הצוות הרפואי וכן המוסד הרפואי מבוטחים בביטוח אחריות מקצועית, ולכן לרוב ההתנהלות היא מול חברות הביטוח. משרדו של עורך הדין ליאור פלוטניק מתמחה  בהתנהלות בתביעות כנגד גורמים מזיקים, כמו גם התנהלות משפטית רבת ניסיון אל מול חברות הביטוח השונות. אז מה חשוב לדעת וכיצד יש לנהוג כאשר בוצעה נגדכם רשלנות רפואית, המשיכו לקרוא מאמר זה.

דגשים חשובים בעניין רשלנות רפואית וכן עורך דין רשלנות רפואית מומלץ

מה עוד כדאי שתדעו בעת שאתם שוכרים שירותיו של עורך דין רשלנות רפואית מומלץ:

  • תביעה בגין רשלנות רפואית היא תביעה מורכבת וסבוכה וחשוב להיעזר בעורך דין רשלנות רפואית מקצועי, אשר ידע כיצד להתנהל נכונה אל מול הגורמים הרלוונטיים כגון חברות הביטוח.
  • ידוע לכל כי צוות רפואי נתון בלחץ ומתח תמידיים בשל אופי עבודתם וריבוי המקרים המגיעים אל המרכזים הרפואיים, יחד עם זאת חשוב מאד שתדעו כי למרות כל זאת אין זה מהווה תירוץ לפגיעה שנגרמה לכם ולנסות ולפתור אתכם בזאת.
  • גם אם רופא או מישהו מתוך הסגל הרפואי גרם לפגיעה היכולה להיטען כטעות, עדיין טענה מסוג זה לא תהווה לו הגנה, אלא אם כן יוכח כי הרופא עשה ככל אשר ביכולותיו למען הפציינט.

לקבל את הליווי המתאים

אם אתם או מישהו מהקרובים אליכם חוויתם רשלנות רפואית, חשוב שתדעו כי טענות כגון לחץ ועומס שגרמו כביכול לרשלנות הרפואית, אינן טענות הפוטרות את הצוות הרפואי מאחריות כמו גם טענה על טעות. עורך דין רשלנות רפואית מומלץ הינו עורך דין בקיא בכל ההתנהלות אל מול גורמים כגון חברות הביטוח, שכן רובם המכריע של הצוות הרפואי הינו מבוטח בביטוח אחריות מקצועית רפואית. משרדו של עורך הדין ליאור פלוטניק הינו בעל ניסיון רב בייצוג מקרים מורכבים אל מול חברות הביטוח השונות ישמח לסייע גם לכם. כנסו כבר עכשיו לאתר והשאירו פרטים לחזרה.

עורך דין רשלנות רפואית

עורך דין רשלנות רפואית מומלץ
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לקביעת פגישת ייעוץ

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support

זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן