עורך דין רשלנות רפואית

עורך דין רשלנות רפואית מומלץ

אם אתם מחפשים עורך דין רשלנות רפואית מומלץ, כדאי תקראו מאמר זה. אך רגע לפני שנתווה עבורכם את הדרך הקצרה והבטוחה אל עורך דין רשלנות רפואית מומלץ, נבאר קודם לכן מהו מושג רשלנות רפואית. אם כן, רשלנות רפואית היא מתן שירותים רפואיים החורגים מרף הזהירות הקיימת, אשר ללא גרימת רשלנות זו לא היה נגרם נזק לאדם. הצוות הרפואי וכן המוסד הרפואי מבוטחים בביטוח אחריות מקצועית, ולכן לרוב ההתנהלות היא מול חברות הביטוח. משרדו של עורך הדין ליאור פלוטניק מתמחה  בהתנהלות בתביעות כנגד גורמים מזיקים, כמו גם התנהלות משפטית רבת ניסיון אל מול חברות הביטוח השונות. אז מה חשוב לדעת וכיצד יש לנהוג כאשר בוצעה נגדכם רשלנות רפואית, המשיכו לקרוא מאמר זה.

דגשים חשובים בעניין רשלנות רפואית וכן עורך דין רשלנות רפואית מומלץ

מה עוד כדאי שתדעו בעת שאתם שוכרים שירותיו של עורך דין רשלנות רפואית מומלץ:

  • תביעה בגין רשלנות רפואית היא תביעה מורכבת וסבוכה וחשוב להיעזר בעורך דין רשלנות רפואית מקצועי, אשר ידע כיצד להתנהל נכונה אל מול הגורמים הרלוונטיים כגון חברות הביטוח.
  • ידוע לכל כי צוות רפואי נתון בלחץ ומתח תמידיים בשל אופי עבודתם וריבוי המקרים המגיעים אל המרכזים הרפואיים, יחד עם זאת חשוב מאד שתדעו כי למרות כל זאת אין זה מהווה תירוץ לפגיעה שנגרמה לכם ולנסות ולפתור אתכם בזאת.
  • גם אם רופא או מישהו מתוך הסגל הרפואי גרם לפגיעה היכולה להיטען כטעות, עדיין טענה מסוג זה לא תהווה לו הגנה, אלא אם כן יוכח כי הרופא עשה ככל אשר ביכולותיו למען הפציינט.

לקבל את הליווי המתאים

אם אתם או מישהו מהקרובים אליכם חוויתם רשלנות רפואית, חשוב שתדעו כי טענות כגון לחץ ועומס שגרמו כביכול לרשלנות הרפואית, אינן טענות הפוטרות את הצוות הרפואי מאחריות כמו גם טענה על טעות. עורך דין רשלנות רפואית מומלץ הינו עורך דין בקיא בכל ההתנהלות אל מול גורמים כגון חברות הביטוח, שכן רובם המכריע של הצוות הרפואי הינו מבוטח בביטוח אחריות מקצועית רפואית. משרדו של עורך הדין ליאור פלוטניק הינו בעל ניסיון רב בייצוג מקרים מורכבים אל מול חברות הביטוח השונות ישמח לסייע גם לכם. כנסו כבר עכשיו לאתר והשאירו פרטים לחזרה.

עורך דין רשלנות רפואית

עורך דין רשלנות רפואית מומלץ ליאור פלוטניק

הייתם רוצים לחשוב שרופאים תמיד צודקים. העניין הוא שגם רופאים הם בני אדם, וכמו כל אדם אחר גם הם עלולים לטעות. הבעיה היא, שטעות של רופא עלולה לעלות למטופלים בבריאות, ובמקרים קיצוניים – גם בחייהם. מעבר לכך שההחלמה מרשלנות כזו היא לעתים קשה וארוכה, למטופלים מגיעים גם פיצויים רבים. במקרים בהם נצפתה רשלנות, עורך דין רשלנות רפואית מומלץ ישמח לעמוד לצידכם וללוות אתכם בתהליך הגשת תביעת הפיצויים. עורך דין ליאור פלוטניק יטפל בכל הניירת, המסמכים והתהליכים הנדרשים בכדי להגיש תביעת רשלנות רפואית, ולהשיג את הפיצויים המרביים לכל אדם אותו הוא מייצג.

כיצד אפשר לזהות עורך דין רשלנות רפואית מומלץ

הרי כבר נכוויתם מהרופא שלכם, מה מבטיח שלא תיכוו גם מעורך הדין שייבחר בכדי לטפל בסיטואציה? ובכן, הדרך להבטיח זאת היא כמובן על ידי מציאת עורך הדין הטוב ביותר שתוכלו להרשות לעצמכם. כדי להשיג את המטרה ולהגיע אל עורך דין רשלנות רפואית מומלץ ברמה הגבוהה ביותר, יש לפעול לא רק במהירות אלא בעיקר בשיקול דעת. בתור התחלה, חפשו אחר המלצות וביקורות של מטופלים מהעבר שנעזרו בשירותיו של עורך הדין לצורך הגשת תביעה בגין רשלנות רפואית – מה לגבי התוצאות? האם הן היו מיטיבות עם אותם מטופלים? כיצד עורך הדין התנהג אליהם לאורך כל התהליך? האם היה סבלני וקשוב, יצירתי ואקטיבי או שמא אדיש, חסר סבלנות ופסיבי? בהסתמך על כל אלו, תוכלו לצמצם את החיפושים ולבחור 2-3 עורכי דין שעשו עליכם את הרושם הטוב ביותר, מספיק בכדי להגיע אליהם לפגישה ראשונה.

החיפושים שלכם מסתיימים ממש כאן

למרבה המזל, אינכם צריכים לחפש רחוק כל כך. עורך דין ליאור פלוטניק הינו עורך דין רשלנות רפואית מומלץ שמחזיק לא רק בניסיון של למעלה מעשרים שנה, וותק רב והיכרות מעמיקה עם המערכת. לצד כל אלו, הוא יודע עד כמה חשוב הוא הקשר עם כל לקוח, ומקפיד על יחס אישי במלוא מובן המילה; החל ממענה על שאלות, ליווי צמוד ואוזן קשבת, ועד לזמינות בעת הצורך.

עורך דין רשלנות רפואית מומלץ
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לקביעת פגישת ייעוץ

זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן