עורך דין רשלנות רפואית נתניה

כיצד בוחרים עורך דין רשלנות רפואית נתניה?

תושבי נתניה והסביבה, האם הזדקקתם לאחרונה לטיפול רפואי כירורגי או תרופתי, אך כתוצאה מטיפול רשלני בריאותכם נפגעה כעת? אין ספק כי מדובר ברשלנות רפואית, ומשום כך יש מקום להסתייע בעורך דין רשלנות רפואית נתניה. חשוב מאד לדעת כי אתם אכן יכולים לתבוע מוסדות רפואיים ובהם אנשי צוות רפואי בגין רשלנות רפואית שקרתה לכם בעת הליך טיפול רפואי .תביעה המוגשת במסגרת דיני נזיקין מאפשרת לכם לקבל פיצוי כספי בעבור הנזק שנגרם לכם. לשם כך אתם צריכים להסתייע בשרותיו של עורך דין רשלנות רפואית נתניה, הנמצא במקום מגורכם, אך מעבר לזאת עורך דין שידע כיצד להתנהל נכונה אל מול הגורמים השונים כגון חברות הביטוח, זאת משום שרובם המוחלט של הצוות המקצועי מבוטחים בביטוח אחריות מקצועית רפואית. עורך הדין ליאור פלוטניק, יעניק לכם סיוע כבר מרגע פנייתכם הראשונה במתן יעוץ משפטי ראשוני ללא עלות, אוזן קשבת ותמיכה וסיוע משפטי מלאים, וייצוג מוחלט של התובעים והמבוטחים.

דגשים בדרך להגשת תביעה על רשלנות רפואית ובחירת עורך דין רשלנות רפואית נתניה

אם כן, כבר בראשית מאמר זה פתחנו ואמרנו כי עוולת רשלנות רפואית היא בהחלט עילה להגשת תביעת נזיקין על רשלנות רפואית. לשם כך עלכם להסתייע בעורך דין רשלנות רפואית נתניה הבקיא בכל דיני הנזיקין, אך יחד עם זאת ידע כיצד להתנהל נכונה אל מול חברות הביטוח. זאת משום שישנם תתי סעיפים ופרטים קטנים שההתייחסות אליהם הכרחית וחשובה. מה עוד חשוב לדעת בדרך להגשת תביעה על רשלנות רפואית, הינה לפניכם:

  • אנשי הצוות הרפואי עושים בדרך כלל ומרבית המקרים כל שביכולתם בכדי לייצב את מצבו הרפואי של האדם. אך ישנם מקרים בהם הליך רפואי שנעשה הינו בגדר רשלנות רפואית. אם אתם מרגישים כי בוצעה כנגדכם רשלנות רפואית, אתם זכאים לקבל פיצוי כספי, זאת על פי חוק.
  • הליך תביעת נזיקין בגין רשלנות רפואית מתנהל ברוב המקרים גם מול חברות הביטוח בהן מבוטח הצוות הרפואי והמוסד הרפואי, שכאמור מבוטח בביטוח אחריות מקצועית רפואית. על כן חשוב מאד כי עורך דינכם ידע את השפה המקצועית המתנהלת בחברות הביטוח. חוזי ביטוח בהם מצויים האותיות הקטנות, מסתירות מידע חשוב ביותר.

אל תבזבזו זמן יקר, פנו אל עו"ד רשלנות רפואית בנתניה

תושבי נתניה, אם אתם מתמודדים עם מקרה רשלנות רפואית, אתם זכאים להגיש תביעת נזיקין בגין התרשלות הרפואית ולמתן פיצוי כספי. עיקר תביעות אלו מנוהלות על ידי חברות הביטוח, ועל כן ישנה חשיבות מכרעת באשר להתנהלות נכונה אל מול חברות הביטוח, בה מבוטחים אנשי הצוות הרפואי. כמו כן עורך דין אשר בקיא ובעל ניסיון רב בייצוג מקרים רבים ומורכבים אל מול הגורמים המזיקים כגון ביטוח לאומי וייצוג בוועדות רפואיות, רשויות מקומיות ועוד. אל תבזבזו זמן יקר. כנסו כבר כעת אל אתר עו"ד פלוטניק וקבעו פגישת יעוץ משפטית ראשונית ללא עלות.

עו"ד רשלנות רפואית נתניה

עורך דין רשלנות רפואית נתניה
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לקביעת פגישת ייעוץ

זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן