עורך דין תאונות דרכים בנתניה

עורך דין תאונות דרכים בנתניה זמין עבורכם 24/7

האחרונות תאונות הדרכים הפכו למכת מדינה, על אחת כמה וכמה כאשר הן גורמות לנזקים לא רק לרכוש, אלא לגוף ולנפש. אם גם אתם עברתם תאונת דרכים ואתם מתמודדים עם נזקים גופניים ואף נכות בעקבות כך, דעו שבעזרת עורך הדין הנכון תוכלו לקבל פיצוי הולם שיוכל לפצות על אובדן ימי העבודה והטיפולים הרפואיים, כמו גם עוגמת הנפש הרבה והקשיים הגופניים בעקבות התאונה. עורך דין תאונות דרכים בנתניה ישמח לסייע גם לכם להגיש תביעת נזיקין כנגד הנהג הפוגע, אם עברתם תאונת דרכים בתור הולכי רגל או נהגים אחרים באזור נתניה והסביבה. תביעות הנזיקין לרוב מתנהלות אל מול הנהג וחברת הביטוח שלו ובמקביל גם מול המוסד לביטוח לאומי על מנת למקסם את הפיצויים לנפגע.

עורך דין תאונות דרכים בנתניה – לא לוותר על זכויותיכם

הולכי רגל ונהגים רבים לאחר שעברו תאונת דרכים קלה סבורים כי בגלל שלא נפגעו באופן אנוש מהתאונה, לא מגיעים להם פיצויים, אך לא כך הדבר. פעמים רבות גם תאונות דרכים קלות אשר גרמו לנזק קל בלבד לגוף או אפילו לנזק רכושי יוכלו להוות עילה לתביעת נזיקין ולקבלת פיצויים. לכן, אם עברתם תאונת דרכים באזור השרון חשוב לפנות אל עורך דין תאונות דרכים בנתניה שיוכל ללוות אתכם לכל אורך הדרך, להעניק עצות ולייצג אתכם אל מול חברת הביטוח של הנהג הפוגע ובמקביל גם מול המוסד לביטוח לאומי במידה ואתם מתמודדים עם פציעות גופניות בעקבות בתאונה.

לא לוותר על פניה לעו"ד תאונות דרכים בנתניה

תושבי נתניה, אם הייתם מעורבים בתאונת דרכים, חשוב מאד לפעול לפי הכללים המצוינים במאמר זה. וכמובן להסתייע מידית בעזרתו של עורך דין תאונות דרכים בנתניה, שהוא סמוך למקום מגוריכם. אך יחד עם זאת ידע כיצד להתנהל אל מול חברות הביטוח, וחשיבה מחוץ לקופסא. אל תתמהמהו עוד רגע, כנסו לאתר משרדו של עו"ד ליאור פלוטניק והשאירו פרטים לחזרה.

 

עו"ד תאונות דרכים בנתניה

עורך דין תאונות דרכים בנתניה
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

לקביעת פגישת ייעוץ

זקוקים לייעוץ משפטי?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן